Твоя улюблена школа іноземних мов

Про нас

  Школа іноземних мов David’School працює в місті Ірпінь з 2013 року.  Ми викладаємо не лише діткам, підліткам, а й дорослим. У нас в школі кожен бажаючий може освоїти декілька іноземних мов: англійську, польську, іспанську та інші.

  У світлі останніх подій у світі, ми адаптували свою роботу і тепер працюємо не тільки на території школи, але й онлайн. Навчання відбувається в групах, парах та індивідуально.

  Немає ніякого сумніву, що Ви працюватимете з професійним викладачем високої категорії, обізнаним у своїй справі, який легко і цікаво подає матеріал і закохує в мову.  В школі проводимо різноманітні заходи, свята для діток, а також готуємо підлітків та дорослих до міжнародних іспитів. У 2020 році отримали статус центру з підготовки до Cambridge exams. Сертифікати Cambridge English Exams – це низка міжнародних іспитів з англійської мови, розроблених Cambridge Assessment English, яка є частиною Кембріджського університету. Ці іспити допомагають вимірювати рівень володіння англійською мовою учнів та дорослих на різних рівнях, і їх визнають навчальні заклади, роботодавці та урядові структури у всьому світі.

   Наші курси розраховані на опанування усіх аспектів іноземної мови і , звісно, велика увага приділяється розвитку усного мовлення. Співпрацюємо з носіями мови задля проведення розмовних клубів для наших студентів. Активно ведемо соціальне життя та маємо друзів по всьому світу, які діляться своїх досвідом опанування іноземних мов і їх важливості в повсякденному та робочому житті) 

  DavidSchool-це школа, в яку повертаються новими поколіннями, вчаться батьки та їх діти різного віку, а це доказ того, що ми навчаємо ефективно. З нами Ви легко досягнете поставлених цілей та заговорите мовою, якою так давно мріяли вільно розмовляти, вступите у закордонний вуз, пройдете важливу співбесіду, поїдете у нову країну та завжди почуватиметеся комфортно) нам довіряють! Тож чекаємо на Вас в David’School!